OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.     Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przeżywanie uroczystości odpustowej Matki Bożej Szkaplerznej w naszej parafii. Dziękuje pani Anicie Gabor za przygotowanie kościoła, organiście Michałowi Stasiakowi, Żywemu Różańcowi, asyście, służbie liturgicznej, dziewczynkom, które sypały kwiatki, pani katechetce Wiesławie Ptak oraz druhom strażakom. Bóg zapłać.

2.     Po Mszach Świętych można jeszcze rezerwować terminy Mszy Świętych na rok 2020.

3.     W sobotę i w niedzielę za tydzień będziemy modlić się w intencji kierowców z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Na zakończenie każdej Mszy Świętej na ulicy Kościelnej przy bramie od strony Rynku odbędzie się święcenie pojazdów.

4.     Za prowadzenie różańca przed Mszami Świętymi dziękuję Róży VI i proszę o modlitwę Różę VII.

poniedziałek,
22 lipca 2019