Ogłoszenia Duszpasterskie.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.    W miesiącach wakacyjnych godziny Mszy Świętych w naszym kościele będą według normalnego planu.

2.    W środę przypada uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza Św. o godz. 18.00. Taca przeznaczona jest na Świętopietrze.

3.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Objazd chorych i starszych z Komunią Świętą od godz. 8.00. Spowiedź Święta i adoracja parafialna indywidualna od godziny 17.00.

4.    Zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy mogli by pomóc w ugoszczeniu kawą i ciastem uczestników  Rowerowej Pielgrzymki z Zielonej Góry na Jasną Górę, która przybędzie do Rychtala po raz drugi w sobotę za dwa tygodnie 9 lipca. O godzinie 8.00 rano pielgrzymi będą uczestniczyli we Mszy Św. w naszym kościele po której, podobnie jak w zeszłym roku przed budynkiem GOK-u przygotujemy im poczęstunek. Przybędzie ok. 170 rowerzystów.

5.    Za prowadzenie modlitwy różańcowej dziękuję Róży 12 i proszę o jej kontynuowanie Różę Mężczyzn.

czwartek,
30 czerwca 2016