OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

1.  Bardzo dziękuję panu, który bezinteresownie uszył do kościoła cztery poduszki do klękania na schodach przed głównym ołtarzem  i przed balaskami.

2.   W najbliższy piątek przypada I piątek lipca. Objazd chorych i starszych z Komunią Świętą od godziny 8.00, adoracja parafialna i Spowiedź Święta od godziny 17.00 do 18.00.

3.  W najbliższą sobotę ok. godz. 8.30 rano będziemy gościć przy kościele w Rychtalu uczestników IV Rowerowej Pielgrzymki z Głogowa na Jasną Górę. W pielgrzymce będzie uczestniczyło ok. 250  rowerzystów z Głogowa i okolic. Pielgrzymi w cztery dni pokonają ponad 300 km. Pielgrzymi zatrzymają się na parkingu od strony GOK-u. Przygotujemy w GOK-u kawę i herbatę w dużych termosach.  Zwracam się jednak do wszystkich, którzy mają taką możliwość o przyniesienie domowego drożdżowego ciasta, by jak najserdeczniej ugościć pielgrzymów, którzy zatrzymają się na odpoczynek w  Rychtalu. Po krótkiej wizycie w kościele i zapoznaniu się z jego historią będzie czas na poczęstunek. Być może w przyszłym roku do pielgrzymki dołączy ktoś z Rychtala.

4.  W minionym tygodniu po długiej chorobie w wieku 77 lat odeszła do wieczności św. pam. Siostra Patrycja Kmiecik ze Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek, która przez 15 lat mieszkała w klasztorze w  Rychtalu. Jej pogrzeb odbył się w  piątek w Lesznie, gdzie w tamtejszym klasztorze spędziła ostatnie lata życia. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Za Za prowadzenie różańca przed Mszami Świętymi dziękuję Róży 7. O modlitwę bardzo proszę Różę 8.

czwartek,
02 lipca 2015