OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA I NIEDZIELĘ W.P.

1.    W Wielkim Poście w naszym kościele są sprawowane nabożeństwa pokutne. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godzinie 17.30 a Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedziele o godzinie 17.30. Proszę pamiętać, że bezpośrednio po nich rozpocznie się Msza Święta bez kazania.

2.    Dziękuję pani, która ufundowała 6 kamiennych donic na ołtarze naszego kościoła w których będą układane kompozycje kwiatowe.

3.    Za prowadzenie różańca dziękuję Róży 4 i proszę o modlitwę z wyjątkiem niedzieli i piątku Różę 5.

4.    Bardzo proszę, by w  dniu dzisiejszym w zakrystii uczestnicy pielgrzymki do Rzymu wpłacali po 400 zł. na rezerwację hotelu oraz dostarczyli na kartce następujące informacje: imię, nazwisko, datę urodzenia, numer i serię dokumentu podróżnego (dowód osobisty lub paszport) wraz z datą wydania i ważności.

5.    W najbliższy czwartek w Wielkim Buczku o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Zaprasza ks. proboszcz Krystian.

środa,
21 lutego 2018