1. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.    W dniu jutrzejszym o godzinie 16.00 w naszym kościele będzie miała miejsce   Msza Święta w intencji naszych seniorów i ich rodzin. Pół godziny wcześniej zapraszam na Nabożeństwo Różańcowe. W pozostałe dni tygodnia różaniec o godzinie 17.30.

2.    Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Poświęcenia Kościoła.

3.    Można już składać na wymieniani roczne i jednorazowe. Za zmarłych z wymienianek jednorazowych będziemy modlić się podczas różańca o 17.30 od niedzieli 2 listopada czyli dnia zadusznego do piątku 7 listopada włącznie. Za zmarłych z wymienianek rocznych przed wszystkimi Mszami Św. niedzielnymi przez cały rok od 2 listopada.

4.    Przed kościołem można nabywać Kalendarz - Rychtal w malarstwie na rok 2015.

niedziela,
26 października 2014