Menu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

 

1.  Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia odprawiane są na zakończenie Mszy Świętych o godzinie 18.20 a w niedziele ok. godz. 18.40. W Darnowcu i na Os. Namysłowskim o godz. 19.00.

Bardzo dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dary ołtarza – ampułki mszalne, agendę liturgiczną oraz kropidło.

W najbliższy czwartek dzieci pierwszokomunijne udają się na pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd o godzinie 6.00. Część kosztów tego wyjazdu pokrywa tradycyjnie nasza parafia.  

W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. Podczas nabożeństw majowych i Mszy Świętych będziemy modlić się o dobre urodzaje. Msza Święta w tej intencji od rolników z Rychtala, Darnowca i Zgorzelca Krzyżówki będzie odprawiona w niedzielę o godzinie 11.00    

W niedzielę za tydzień podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 dzieci przeżywające rocznicę I Komunii Swiętej otrzymają od naszej wspólnoty Pisma Święte Nowego Testamentu.

Dzisiaj jest

czwartek,
25 maja 2017

(145. dzień roku)

Zegar

Święta

Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni, albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, Prezbitera i doktora Kościoła, albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża, albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń:
2727170

Wyszukiwanie