OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ W.P.

1.    Po Mszy Świętej o godz. 11.00 odbędzie się kolejna próba liturgiczna dla młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania.

2.   W najbliższą środę odbędzie się wizytacja kanoniczna w Parafii Wielki Buczek. Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. Biskupa Edwarda Janiaka będzie o godz. 17.00. W związku z tym Msza Św. w naszym kościele będzie już o godzinie 16.00 bez Nowenny.

3.  W piątek o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę o godz. 17.30. Bezpośrednio po nich ok. godz. 17.50 będzie sprawowana Msza Św. bez kazania.

4.    W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania NMP. W tym dniu przypada 25 rocznica utworzenia naszej Diecezji Kaliskiej. Msza Św. z Uroczystości będzie o godzinie 9.00 rano.

5.    Można nabywać nowe kartki świąteczne z Rychtala w cenie 50 gr.

6.    Za prowadzenie modlitwy różańcowej dziękuję Róży 8 i proszęo modlitwę Różę 10.

sobota,
25 marca 2017