17.11.2019r.

1.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.     W ostatnich dniach, zgodnie z zaleceniem Państwowej Straży Pożarnej z Kępna piec gazowy z zamkniętą komorą spalania, który ogrzewa nasz kościół został przeniesiony do budynku przedpogrzebowego. W najbliższych dniach zostanie zamontowane w zakrystii urządzenie sterujące i wtedy rozpocznę codzienne ogrzewanie kościoła. Bardzo dziękuję Firmie Państwa Woźniaków za wiele trudu włożonego w połączenie instalacją grzewczą kościoła z budynkiem kaplicy przedpogrzebowej w taki sposób, by nie zniszczyć elewacji obu budynków i chodnika z kostki granitowej.

2.      Za prowadzenie różańca dziękuję Róży  VI. O dalszą modlitwę proszę Różę VII.

3.     W niedzielę za tydzień przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy okres zwykły w liturgii Kościoła. Za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent.

poniedziałek,
18 listopada 2019