OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V  NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

1.     Od jutra rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi dla nas Ks. Romuald Turbański – Proboszcz Parafii pw. Św. Idziego w Modrze koło Poznania. Młodzież z Gimnazjum swoje nauki będzie miała codziennie o godz. 8.00, dzieci ze    Szkoły Podstawowej o godz. 9.30 a dorośli podczas Mszy Świętych o godz. 17.00.

2.     Składkę z Mszy Świętych  od poniedziałku do środy włącznie, przekażę  Księdzu rekolekcjoniście.

3.     Spowiedź Święta dla wszystkich będzie miała miejsce w środę od godz. 18.00 do 19.15. Świąteczny objazd chorych i starszych z Komunią i Spowiedzią Świętą będzie w środę od godz. 12.00. Chorych, których nie odwiedzam z posługą w pierwsze    piątki, proszę zgłaszać do wtorku wieczora.

4.     Od jutra do piątku Msze Święte będą  o godzinie 17.00 z powodu wieczornych spowiedzi w Dekanacie.

5.     W najbliższą środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

6.     Dziękuję 89 rodzinom, które złożyły już ofiarę na daninę diecezjalną i kwiaty do Grobu Pańskiego.

7.     W niedzielę za tydzień przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Podczas wszystkich Mszy Świętych odbędzie się święcenie palm wielkanocnych.

8.     W niedzielę za tydzień o godzinie 14.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej wraz z Panią Katechetką Wiesławą Ptak zapraszają wszystkich do kościoła na przedstawienie Męki Pańskiej.

9.     W wieży kościoła  można nabywać jeszcze kartki wielkanocne z Rychtala oraz Album Rychtala.

10.   Za modlitwę różańcową dziękuję Róży 10 i proszę o kontynuowanie modlitwy z wyjątkiem piątku  Różę 11.

sobota,
28 marca 2015