1.Msze Święte w tym tygodniu od wtorku do piątku wyjątkowo o godzinie 17.00

O O modlitwę różańcową proszę Różę męską.                                                                                                                                                                                                             Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Odpustową Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela. Suma Odpustowa połączona z gminnym dziękczynieniem za zebrane plony ziemii o godzinie 12.15. Bardzo proszę grupy duszpasterskie oraz druhów strażaków o udział w procesji eucharystycznej wokół kościoła. Po Uroczystości w  kościele odbędzie się Festyn dożynkowy na boisku sportowym w Rychtalu. Początek o godzinie 13.30. Zapraszamy.

29 sierpnia 2014

Męczeństwo św. Jana Chrzciciela - wspomnienie obowiązkowe