1. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.    Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30.

2.    Można składać na wymieniani roczne i jednorazowe. Za zmarłych z wymienianek jednorazowych będziemy modlić się podczas Różańca o 17.30 od niedzieli 2 listopada czyli Dnia Zadusznego do piątku 7 listopada włącznie. Za zmarłych z wymienianek rocznych przed wszystkimi Mszami niedzielnymi przez cały rok od 2 listopada.

3.    Przed kościołem można nabywać Kalendarz - Rychtal w malarstwie na rok 2015 w cenie 17 zł.

4.    W najbliższą środę po Mszy Świętej o godz. 18.30 odbędzie się w kościele spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

5.    Bardzo dziękuję Panu z Rychtala, który podjął się bezinteresownie przeszlifować główne drzwi kościoła oczyszczone wcześniej z farby olejnej, by można je było pomalować farbą akrylową. Myślę, że po renowacji drzwi te posłużą jeszcze przez długie lata, chociaż mają ich już pewnie ponad sto.

6.    W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Św. w kościele tylko o godz. 8.00. O godzinie 10.00 rozpocznie się procesja za zmarłych od głównej bramy cmentarza a po niej Msza Święta. Po zakończeniu Uroczystości jak co roku wraz z ministrantami będę zbierał ofiary na utrzymanie naszego cmentarza. Uroczystości na cmentarzu w Darnowcu rozpoczną się o godz. 14.00. W dzień zaduszny, który przypada w tym roku niedzielę Msze Święte według niedzielnego planu. O godz. 17.30 różaniec za zmarłych.

31 października 2014

św. Alfonsa Rodriqueza, zakonnika - wspomnienie dowolne