1.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.   W dniu dzisiejszym po Mszy Św. wieczornej odbędzie się w kościele spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania tylko z klas I ponadgimnazjalnych. Za tydzień, również po Mszy wieczornej zapraszam młodzież klas drugich. Jeszcze raz bardzo proszę by młodzież, która była ochrzczona po za Rychtalem dostarczyła swoje akty chrztu. Jest to konieczne do tego by fakt przyjęcia przez nich Sakramentu Bierzmowania odnotować w księdze chrztu tamtejszej Parafii. Do tego potrzebny jest numer i rok księgi chrztów. Akty chrztu, które przed laty dostarczyli przy okazji I Komunii Świętej miały tylko potwierdzić, że zostali ochrzczeni i nie są przeze mnie przechowywane w archiwum. Taka jest powszechna praktyka.

2.   Przed kościołem można nabywać Kalendarz - Rychtal w malarstwie na rok 2015.

3.   Za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 rozpocznie się Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych w Trzcinicy.

4.    Dziękuję Róży Drugiej, która poprowadziła różaniec w minionym tygodniu. O  modlitwę różańcową przed Mszami Świętymi proszę Różę Trzecią.

5.   Wyjazd autokarowy do Henrykowa, Lubiąża i Trzebniccy w najbliższy wtorek z placu przy kościele o godz. 6.15.

poniedziałek,
22 września 2014