OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA DRUGĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

1.      Pragnę podzielić się z Państwem radością, że  Schola FIO po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bralinie. W piątej edycji Festiwalu Schola zaśpiewała jedną z najbardziej znanych kolęd - “Cichą noc”. W grupie wiekowej klas IV - VI trzecie miejsce wśród solistów zdobyła Hanna Talar. Serdecznie gratuluję.

2.      Od poniedziałku po Mszach Świętych w wieży kościoła będzie można nabywać zawieszki do samochodu o zapachu leśnym z grafiką Sosny Rychtalskiej z jednej  i herbem Rychtala z drugiej strony. Cena jest o połowę niższa niż podobnych produktów w sklepach i wynosi 2 zł. 50 gr.

3.      Za prowadzenie różańca dziękuję Róży 12. Proszę o modlitwę Różę Mężczyzn.

PLAN KOLĘDY

Poniedziałek 16 stycznia 2017r. – ul. Kolejowa. Początek od dworca PKP.

Wtorek 17 stycznia 2017r. – ul. Jordanowa, Kręta, Krótka i Kasztanowa.

Środa 18 stycznia 2017r. – ul. Okólna i ul. Kościelna. Początek od ul. Okólna nr 1.

Czwartek 19 stycznia 2017r. – Nie ma kolędy.

Piątek 20 stycznia 2017r. – ul.  Kępińska - strona Gimnazjum do boiska sportowego.

Sobota 21 stycznia 2017r. – ul. Kępińska – strona Szkoły Podstawowej do ul. Kolejowej.

Poniedziałek 23 stycznia 2017r. – ul. Strumykowa od nr 3 do nr 10.

Początek kolędy od godz. 14.00 a w sobotę od godz. 9.00.

sobota,
21 stycznia 2017

Święta

Sobota, II Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy