31.05.2020r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.      W związku ze zniesieniem limitu wiernych uczestniczących w liturgiach w kościele zwracam się do Państwa z prośbą o stosowanie możliwego dystansu wobec osób z którymi nie mieszkacie oraz stosowanie maseczek, zwłaszcza, gdy kościół jest wypełniony. Moja prośba spowodowana jest wzrostem zakażeń na terenie powiatu kępińskiego. Do tej pory w naszej parafii uniknęliśmy stwierdzonych zakażeń i wiążących się z tym ludzkich dramatów. Od nas wszystkich zależy czy tak będzie nadal.

2.      W dniu jutrzejszym przypada drugi dzień Zielonych Świątek i święto NMP Matki Kościoła. Msza Święta o godz. 18.00.

3.      W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4.      W niedzielę za tydzień przypada uroczystość Najświętszej Trójcy.

5.      W piątek przypada I piątek miesiąca. Nadal ze względów epidemicznych nie będzie objazdu chorych i starszych z Komunią Świętą, jeśli jednak ma ktoś takie życzenie to proszę o kontakt. Adoracja parafialna indywidualna i Spowiedź Święta od godz. 17.00.

6.      Od jutra wznawiamy modlitwę różańcową przed codziennymi Mszami Świętymi. O jej prowadzenie proszę Różę 1.

7.      Od jutra wznawiam dyżury ministranckie w tygodniu.

8.      Transmisje Mszy Świętych z naszego kościoła na Facebooku będą od tej pory już tyko w niedziele o godz. 11.00 ze względu na osoby, które z ważnego powodu nie mogą uczestniczyć w Mszach w kościele.

sobota,
30 maja 2020