Ogłoszenia Duszpasterskie na 25 lipca 2015r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

1.    W niedzielę przed tygodniem na zapłacenie popiersia Św. Jana Pawła II zebraliśmy 974 zł. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

2.    W minionym tygodniu został pomalowany odcinek parkanu od strony ul. Kościelnej, który powstał w zeszłym roku.

3.    Dziękuję panu, który bezinteresownie wykonał prace hydrauliczne w zakrystii.

4.  W dniu dzisiejszym po Mszy Świętej o godzinie 11.00 przed główną bramą od strony ulicy Kościelnej odbędzie się tradycyjne poświęcenie pojazdów mechanicznych i rowerów z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa.

5.  We wtorek o godz. 14.00 będzie miał w naszym kościele pogrzeb św. pam. Jadwigi Pitach ze Skoroszowa, która zmarła w miniony piątek w wieku 98 lat. Różaniec za zmarłą będzie we wtorek przed Mszą Św. pogrzebową o godz. 13.30. Po Mszy odprowadzenie na cmentarz w Rychtalu.

6.    Za prowadzenie różańca przed Mszami Świętymi dziękuję Róży 12. O modlitwę bardzo proszę Różę Mężczyzn.

sobota,
01 sierpnia 2015

Święta

św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła - wspomnienie obowiązkowe