OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.  Od dnia 1 lipca po Mszach Świętych w zakrystii będę przyjmował rezerwacje intencji na rok 2019. Od kilku lat nie mam możliwości odprawienia w ciągu jednego roku wszystkich intencji pogrzebowych,  dlatego od przyszłego roku w każdy I piątek miesiąca będę odprawiał Mszę Świętą zbiorową w intencji zmarłych. Możliwość taką będę proponował już od najbliższego pogrzebu, zwłaszcza osobom spoza rodziny za mniejszą ofiarą. Będzie też można dołączać w I piątki miesiąca intencje za zmarłych w rocznicę śmierci. Do tych Mszy nie będę dołączał intencji za osoby żyjące np. z okazji jubileuszu małżeństwa czy 18- tych urodzin. Chciałbym przypomnieć, że jeśli intencji jest po pogrzebie bardzo wiele istnieje możliwość przekazania ich do odprawienia np. księżom emerytom z Domu św. JP II w Ostrowie Wlkp.

2.     W czwartek o godzinie 11.30 w naszym kościele będzie sprawowana Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych.

4.     W niedzielę za tydzień przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5.     Za modlitwę różańcową przed Mszami Świętymi dziękuję Róży 6 i proszę o jej kontynuowanie Różę 7.

22 czerwca 2018