Ogłoszenia Duszpasterskie.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 2016r.

1.       W każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 17.30 będzie sprawowana w naszym kościele Droga Krzyżowa a w niedzielę o godz. 17.30 Gorzkie Żale z nauką pasyjną. Pamiętajmy ,  że  Msze Święte po nich, będą rozpoczynały           się 10 minut  wcześniej czyli o 17.50

2.       Za tydzień w niedzielę przypada Niedziela Misyjna zwana Ad Gentes. Po Mszach Św. w całej Polsce zbierane będą ofiary na pomoc misjonarzom.

3.       Pragnę podziękować właścicielom Fabryki mebli, która ofiarowała bezpłatnie do naszej zakrystii dziewięć nowych krzeseł dla lektorów i ministrantów. Bardzo dziękuję za ten dar.

4.       W dzisiejszą niedzielę w Trzcinicy o godz. 15.45 rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych. Zapisy na pierwszym spotkaniu!. Poradnia rodzinna czynna jest zawsze w II i IV czwartek miesiąca o godz. 18.30 w salce katechetycznej przy kościele w Trzcinicy.

5.      W najbliższych dniach za pośrednictwem Poczty, jak co roku otrzymają Państwo koperty na daninę diecezjalną i kwiaty do Grobu Pańskiego. Zdaję sobie sprawę, że dopiero skończyła się kolęda, podczas której składali Państwo ofiary na nasze prace, tym bardziej proszę o wyrozumiałość. Kompozycje kwiatowe do Grobu Pańskiego w naszym kościele wykona w tym roku na moją prośbę pan Zbyszek Ozdoba z Trzcinicy.

6.       Za prowadzenie modlitwy różańcowej dziękuję Róży 11, o jej kontynuowanie proszę Różę 12.

niedziela,
14 lutego 2016

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu.

2088723