28.03.2020r.

1.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

1.    Kościół jest otwarty codziennie od godz. 9.00 do 18.00. Spowiedź Święta od godz. 17.00 do 17.50. Na Msze Święte zapraszam jedynie rodziny, które zamówiły intencje, by liczba uczestniczących w liturgii nie licząc kapłana, zgodnie z zarządzeniem władz była ograniczona do pięciu osób.

2.    W najbliższy piątek przypada I piątek miesiąca. Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne naszych seniorów nie będzie objazdu chorych z Komunią Św. W tym dniu odprawię Mszę Św. w intencji parafian a Msza Św. zbiorowa za zmarłych zostanie odprawiona w późniejszym terminie o którym poinformuję odpowiednio wcześnie.

3.    Z naczynia pod chórem można pobierać wodę święconą do poświęcenia pokarmów na stół wielkanocny. Modlitwa poświęcenia zostanie zamieszczona na stronie parafialnej. Bardzo proszę korzystając z niej dokonać obrzędu w gronie rodziny przed rozpoczęciem śniadania wielkanocnego.

4.    Ofiary na utrzymanie naszego kościoła, które wcześniej były składane na niedzielną tacę oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego i daninę diecezjalną można składać w ciągu tygodnia do skarbony pod chórem. Do dnia dzisiejszego ofiary złożyło 58 rodzin. Bóg zapłać.

sobota,
28 marca 2020