Menu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 

1.    Rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem „Ochrzczony to znaczy posłany”. Jak pisze Ojciec Święty Franciszek w swoim orędziu na tegoroczny Światowy Dzień Misyjny, przeżywanie tego dnia zaprasza nas do spojrzenia na misje, jako na wspaniałe, ogromne dzieło miłosierdzia. W świetle tym warto spojrzeć na naszych misjonarzy jako na ludzi w służbie miłosierdzia niesionego aż po krańce ziemi. Pamiętajmy więc o modlitwie w ich intencji oraz nowych i świętych powołań misyjnych. Różaniec w intencji misji w naszym kościele przez cały tydzień o godz. 17.30.

2.    Jak mnie poinformował Ks. Proboszcz z Krzyżownik nabożeństwo przy kapliczce św. Jadwigi na Zgorzelcu zostało odwołane i odbędzie się w późniejszym terminie ze względu na brak możliwości dojścia do tego miejsca.

3.    W najbliższą środę o godzinie 10.00 będzie sprawowana w naszym kościele Msza Św. w intencji małżonków z Gminy Rychtal, którzy w tym roku obchodzą swój okrągły jubileusz małżeństwa.

4.    Można składać na wymienianki roczne i jednorazowe. Roczne będą czytane przed Mszami Świętymi już od soboty 5 listopada a jednorazowe przez Oktawę Wszystkich Świętych od 2 do 8 listopada.

5. W wieży kościoła można nabywać u ministrantów kalendarz Kocham Rychtal na 2017r. w cenie 17 zł.

Dzisiaj jest

poniedziałek,
24 października 2016

(298. dzień roku)

Zegar

Święta

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń:
2396582

Wyszukiwanie