OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.    W związku z apelem Kurii Diecezjalnej, który czytałem przed tygodniem zbieramy dzisiaj ofiary na pomoc  poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

2.   W poniedziałek biorę udział w uroczystym otwarciu wystawy Wrocławska Europa w Muzeum Narodowym we Wrocławiu na które otrzymałem zaproszenie dyrekcji Muzeum. W związku z tym Msza Święta wieczorna będzie o godzinie 17.00. W najbliższą sobotę Msza Święta również będzie godzinę wcześniej czyli o 17.00. Za zmiany serdecznie przepraszam ofiarodawców.

3.    W środę po Mszy Świętej wieczornej ok. godz. 18.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej.

4.    Za prowadzenie modlitwy różańcowej dziękuję Róży 12 i proszę o jej kontynuowanie Różę 13.

niedziela,
25 września 2016