27.09.2020r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.     W dniu dzisiejszym po Mszach Św. odbywa się zbiórka na pomoc ofiarom pożaru obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos.

2.     Od najbliższego czwartku o godz. 17.30 rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Mam nadzieję, że również dzieci pomimo wielu obowiązków szkolnych znajdą pół godziny w od poniedziałku do piątku, by uczestniczyć w różańcu.

3.     Za prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami Świętymi dziękuję Róży V i proszę o jej kontynuowanie do środy Różę VI.

4.     W piątek przypada I piątek miesiąca. Objazd chorych i starszych z Komunią Świętą nadal po wcześniejszym zgłoszeniu od godz. 8.00. Adoracja parafialna i spowiedź od godz. 17.00.

5.     Wójt Gminy Rychtal oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rychtalu zapraszają w dniu dzisiejszym od godz. 8.30 do 13.00 do Świetlicy Środowiskowej w Rychtalu na wystawę poplenerową Stowarzyszenia Plastyków Amatorów Ziemi Kępińskiej na której można obejrzeć prace malarskie wykonane w czasie wakacji w Rychtalu i okolicznych miejscowościach.

czwartek,
01 października 2020