OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

1.    W wieży kościoła można nabywać korkowe podkładki pod kubki z widokami Rychtala, nowe kartki świąteczne, świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki wigilijne.

2.     Od poniedziałku do piątku każdego tygodnia Adwentu zapraszam wszystkich, zwłaszcza dzieci na Msze Święte roratnie o godz. 18.00.

3.     W najbliższy czwartek przypada Dzień Fatimski. Zapraszam na nabożeństwo do Matki Bożej o godzinie 17.30.

4.     W sobotę od godziny 19.00 do godz. 20.00 będzie w naszym kościele spowiedź  adwentowa z udziałem księży z naszego dekanatu. Myślę, że jest to dogodny termin, by większość z nas mogła ze spowiedzi skorzystać. Bardzo też proszę by dzieci i osoby starsze nie spowiadały się dzień przed wigilią, kiedy ze spowiedzi korzystają np. parafianie wracający na święta z zagranicy lub ci, którzy nie mogli wcześniej z powodu pracy.

5.     W niedzielę za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne z panią Mariolą Tymko z MPS Travel dla osób biorących udział w pielgrzymko – wycieczce do Gruzji.

6.     Za prowadzenie modlitwy różańcowej dziękuję Różę II i proszę o modlitwę Różę III.

14 grudnia 2018