Do Eucharystycznego Ruchu Młodych w parafii Rychtal należą dzieci ze szkoły podstawowej.Opiekunką wspólnoty jest od wielu lat p. Wiesława Ptak -  katechetka.

Jesteśmy międzynarodową wspólnotą dzieci i młodzieży, która pragnie poznawać Chrystusa ukrytego w Eucharystii. Stajemy się prawdziwymi chrześcijanami dzięki głębokiej więzi z Jezusem – Hostią. Źródłem naszego życia, naszej nadziei i radości jest Eucharystia. Czerpiemy z niej światło i moc, by wnosić pokój do naszych domów, szkół i przyjaźni. Uczymy się wzrastać w miłości oraz kochać ludzi tak, jak Bóg nas umiłował. Owocami naszych relacji z Chrystusem dzielimy się z tymi, których On stawia na naszej drodze. Jako młodzi uczniowie Jezusa budujemy swoje życie na silnym fundamencie jakim jest Słowo Boże. Idziemy w świat z uśmiechem na twarzy, by otwierać innym drogę do Boga, który nadaje sens i piękno naszemu życiu.

Foto Agnieszka Lewandowska

Foto.

Foto .

11.09.2005r.

Spotkanie z Ks. Biskupem Teofilem Wilskim. Dziś te maluchy są już dorosłe.

Foto .

Foto Archiwum .