Pierwsza Komunia Święta

Do pierwszej Komunii Świętej przystępują w Rychtalu dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej, po wcześniejszym przygotowaniu w szkole i w parafii. Uroczystość odbywa się każdego roku w trzecią niedzielę maja podczas Mszy Świętej o godz. 10.00

O. Aleksy Wittek z dzięćmi pierwszokomunijnymi .

O. Aleksy Wittek i ks. Roman Ziembiewicz z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Ks. Roman Ziembiewicz i organista pan Antoni Urbański wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Ks. Roman Ziembiewicz i organista Antoni Urbański wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Roman Ziembiewicz z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Ks. Roman Ziembiewicz wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Ks. Roman Ziembiewicz wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi.

Ks. Szenborn, s. Dominika i s. Bonifacja.

Ks. Alfons Szenborn z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Ks. Alfons Szenborn wśród dzieci pierwszokomunijnych .

Ks. Alfons Szenborn i s. Daria wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Alfons Szenborn z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Ks. Alfons Szenborn i s. Elwira wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Alfons Szenborn ks. Piotr Zdanowicz i s. Elwira wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Alfons Szenborn i s. Elwira wśród dzieci pierwszokomunijnych.

S. Patrycja, s. Ludwika Mikoś z dziećmi i kapłanami : ojcem Herkulanem Wróblem , ks. Alfonsem Szenbornem i ks. gościem .

Ks. Antoni Nowak i s. Patrycja wśród dzieci pierwszokomunijnych.

S. Patrycja i ks. Antoni Nowak wśród dzieci pierwszokomunijnych .

Ks. Antoni Nowak i s.Patrycja wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Antoni Nowak i s. Patrycja wraz z dziećmi pierwszokokomunijnymi .

Ks. Kazimierz Gawroński i s. Patrycja z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Ks. Kazimierz Gawroński i s. Patrycja wśród dzieci pierwszokomunijnych .

S. Patrycja , ks. Wacław Banaszak i ks. gość wśród dzieci pierwszokomunijnych .

S. Gabriela i ks. Wacław Banaszak wśród dzieci pierwszokomunijnych .

Ks. Bogdan Kasperek - wikariusz i s.Gabriela wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Bogumił Rakowicz i s. Damiana wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Dk. Ireneusz Powaga , pani katechetka Wiesława Ptak , s. Anastazja i ks. Bogumił Rakowicz wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Bogumił Rakowicz , pani katechetka Wiesława Ptak i s. Damiana wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Krzysztof Tomaszewski i s. Damiana z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Pani katechetka Wiesława Ptak , kapłani : ks. Benon Hojeński , ks. Krzysztof Tomaszewski i ks. Ireneusz Powaga oraz dzieci pierwszokomunijne .

Ks. Krzysztof Tomaszewski i pani katechetka Wiesława Ptak wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Pani katechetka Wiesława Ptak , ks. Krzysztof Tomaszewski i ks. Ireneusz Powaga wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Krzysztof Tomaszewski i pani katechetka Wiesława Ptak z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Pani Wiesława Ptak ks. Krzysztof Tomaszewski i kleryk Tomasz Hojeński z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Pani katechetka Wiesława Ptak , ks. Krzysztof Tomaszewski i ks.gość z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Kl. Łukasz Olejnik , ks. Józef Wartecki , ks. Krzysztof Tomaszewski , pani katechetka Wiesława Ptak i kl. Tomasz Hojeński wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks.Krzysztof Tomaszewski i pani Wiesława Ptak z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Pani Wiesława Ptak i ks. Krzysztof Tomaszewski wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Pani katechetka Wiesława Ptak i ks. Mariusz Białobłocki z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Pani katechetka Wiesława Ptak i ks. Mariusz Białobłocki wśród dzieci pierwszokomunijnych.

Ks. Mariusz Białobłocki i pani katechetka Wiesława Ptak z dziećmi pierwszokomunijnymi .

Dzieci pierwszokomunijne wraz z panią katechetką Wiesławą Ptak i ks. proboszczem Mariuszem Białobłockim.

Dzieci pierwszokomunijne wraz z panią katechetką Wiesławą Ptak i ks. Mariuszem Białobłockim - proboszczem.

Pomóż uzupełnić galerię i przynieś do zeskanowania zdjęcie z Twojej I Komunii Świętej w Rychtalu!

17 sierpnia 2018